Проводимо обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

У січні 2022 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»проводить обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна - це ми!».

Учасниками Фотовиставки можуть бути окремі учні, вихованці, слухачі, учнівські колективи, гуртки, об’єднання, заклади освіти, дитячі та молодіжні громадські організації.

Фотовиставка до Дня  Соборності України: «Україна – це ми!» проводиться у форматі онлайн виставки та обміну фотографіями/привітаннями між учасниками Фотовиставки через зручні та доступні соціальні мережі.

Матеріали учасників обласного етапу Фотовиставки обов’язково розміщуються на вебсайтах та у мережі Facebook.

При висвітлені на вказаних вебсайтах та соціальних сторінках учасники обов’язково мають вказати: назву фотовиставки; автора або назву колективу;

повну назву закладу освіти, громадської організації; привітання до Дня Соборності України іншим учасникам;  #Україна_це_ми , #УДЦНПВ; за бажанням учасники можуть додати анотацію про історію Дня Соборності України, концепцію роботи та/або власні дослідження.

Фото мають бути якісні та не порушувати авторське право. Конкурсні роботи фотовиставки «Україна – це ми!» 2018-2021 років та інших конкурсів УДЦНПВ за 2018-2021 роки – не приймаються.

Умови обласного етапу фотовиставки до Дня  Соборності України: «Україна – це ми!». Деталі за посиланням……

Роботи переможців обласного етапу Фотовиставки будуть направлені до Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства i туризму учнівської молоді для участі у Всеукраїнській фотовиставці  до Дня Соборності України.

Чекаємо фотороботи до 22 січня 2022 року на електронну адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр  туризму,  краєзнавства  та  екскурсій  учнівської  молоді  tourist_kir@ukr.net

Scroll to top