ЗАПРОШУЄМО ДО ОНЛАЙН-КОНКУРСУ НА КРАЩЕ ФОТО У НАЦІОНАЛЬНОМУ УКРАЇНСЬКОМУ ВБРАННІ «ДЕНЬ ВИШИВАНКИ-2022: ВИШИВАНКА – ТВІЙ ГЕНЕТИЧНИЙ КОД»

Рейтинг користувача:  / 4
ГіршийКращий 

Щороку в третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки. В умовах військового стану та збройної агресій проти українського народу комунальний заклад «Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій» запрошує молодь разом з батьками взяти участь в онлайн-конкурсі на краще фото у національному українському вбранні «День вишиванки-2022: Вишиванка – твій генетичний код».

Мета Конкурсу – збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення. Тож давайте долучимося та покажемо, що молодь у нас активна і пам’ятає традиції свого великого народу.

Всесвітній день вишиванки – свято, яке не прив’язане до жодного державного чи релігійного. Саме свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – одягнути вишиванку.

Якщо ви бережете традиції рідного народу, маєте красиву вишиванку та любите фотографуватися – цей конкурс для вас.

Умови для участі у конкурсі:

- зробити або обрати з сімейного архіву фото у вишиванці. Це може бути навіть світлина з дитинства, особисте фото, сімейне фото. Один учасник може надіслати лише одне фото. Участь може брати учнівська молодь всієї Кіровоградської області та м. Кропивницького. Надіслані фото мають бути оригінальними та спонукати друзів, знайомих до голосування;

- з 16 по 18 травня 2022 року включно надіслати фото на електронну адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» tourist_kir@ukr.net з темою «День вишиванки-2022: Вишиванка – твій генетичний код», обов’язково вказавши заклад освіти, ім’я та прізвище учасника, місце проживання, контактний номер телефону для зв’язку;

- 19 травня 2022 року о 12:00 год. всі надіслані фото будуть опубліковані в соціальній мережі Фейсбук на офіційній сторінці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» в альбомі «День вишиванки-2022: Вишиванка – твій генетичний код» аби всі бажаючі змогли проголосувати та обрати переможців;

- з 19 по 24 травня 2022 року триватиме онлайн-голосування;

- 24 травня 2022 року о 10:00 завершиться голосування та за підсумками голосування будуть визначені переможці конкурсу. Переможці отримають призи.

Заклади освіти можуть опублікувати на сторінці свого закладу в соцмережах фото вихованців у традиційній українській вишиванці та національному вбранні, відмітивши сторінку @touristkir з хештегами #КОЦТКЕУМ , #КОЦТКЕУМ «День вишиванки 2022: Вишиванка-твій генетичний код»

З питань участі в Конкурсі звертатись за контактним телефоном:

066 594-87-25 Андреєва Марина Миколаївна.

Scroll to top